تنها دستبند هوشمند در جهان که تمامی کالری‌های مصرف شده و آب بدن را به صورت خودکار حساب می‌کند.
موجود در انبار تهران و تحویل فوری ۴۸ ساعته
دستبند هوشمند
Healbe GoBe2

دستبند هوشمند
Healbe GoBe2
تنها دستبند هوشمند در جهان که تمامی کالری‌های مصرف شده و آب بدن را به صورت خودکار حساب می‌کند.


محاسبه خودکار
کالری دریافتی

میدانید متابولیسم شما چگونه عمل میکند؟ درک بهتری از تعادل انرژی خود داشته باشید تا بتوانید عادات غذایی خود را تغییر دهید. شمارش کالری به صورت دستی توسط برنامه‌های کاربردی تلفن همراه کاری قدیمی است . GoBe2 کالری دریافتی را به صورت اتوماتیک می شمارد.

نظارت بر
میزان آب بدن

اگر تراز آب در بدن تان درست باشد شما بهترین احساس را خواهید داشت! بدن انسان باید شامل حداقل ۵۰٪ آب باشد. درصد دقیق بر اساس عوامل شخصی متفاوت است. از زمان نوشیدن آب مطلع شوید تا تعادل و بالانس آن در بدتان‌تان حفظ شود.

نظارت بر
احساسات و سطح استرس

زندگی مدرن باعث استرس زیادی می‌شود. دانستن این زمینه به شما این امکان را می‌دهد که سبک زندگی خود را با سلامتی و تندرستی بیشتری وفق دهید.

• یک راه حل همه چیز تمام که شاخص‌های کلیدی بدن‌تان را بدون وارد کردن دستی اطلاعات، نظارت می‌کند.
• شرکت Healbe crop در حال حاضر ۲۲ نوآوری انحصاری ثبت شده دارد.تکنولوژی


تکنولوژی FLOW تنها
تکنولوژی‌ای که از طریق پوست شما
کالری دریافتی شما را رصد می‌کند.

نتیجه‌های آزمایش


تنها تکنولوژی‌ای که کالری‌های دریافتی را
با دقت ۹۰٪ رصد می‌کند. که توسط دانشگاه California Davis تایید شده است.
ویژگی‌های دیگر


بالانس انرژی

کالری دریافتی

کالری سوخت شده

نظارت بر آب بدن

کنترل خواب

رصد ۲۴/۷ ضربان قلب

وضعیت احساسات

سطح استرس

قدم‌ها و فاصله

بالانس انرژی

دستبند GoBe2 کالری‌هایی که دریافت می‌کنید و کالری‌هایی که می‌سوزانید را محاسبه می‌کند. این داده‌ها، هم در صفحه نمایش و هم در اپلیکیشن Healbe موجود می‌باشد. ماندن در هدف‌های کاهش وزن باعث حفظ تعادل انرژی منفی برای یک دوره‌ی طولانی می‌شود.

کالری دریافتی

دستبند GoBe2 با انتقال سیگنال‌های فرکانس بالا و پایین از طریق بدن‌تان حرکت سیال داخل و خارج از سلول‌های بدن را تجزیه و تحلیل می‌کند سپس با استفاده از تکنولوژی ‌FLOW این اطلاعات را از طریق یک الگوریتم پردازش کرده و کالری دریافتی شما را محاسبه می‌کند.

کالری سوخت شده

فرکانس، شدت و نظم حرکات شما، همراه با اطلاعات فیزیکی‌ که برای محاسبه دقیق میزان سوختن کالری شما مورد استفاده قرار می‌گیرد تا با دقت کالری سوخت شده شما را رصد کند. دستبند GoBe2 به صورت خوکار نشستن، دویدن، راه رفتن و فعالیت‌های روزمره را تشخیص می‌دهد.

نظارت بر آب بدن

نوشیدن آب بیشتر با کاهش مصرف کالری و کاهش خطر افزایش وزن مرتبط است. دستبند GoBe2 تنها رصد کننده‌ای است که میزان آب بدن شما را در لحظه نظارت می‌کند و هنگامی که نیاز به نوشیدن آب دارید، به شما اطلاع می‌دهد.

کنترل خواب

خوابیدن کافی برای سلامت شما به اندازه‌ی درست غذا خوردن و ورزش منظم بسیار حیاتی است. دستبند GoBe2 از داده‌های ضربان قلب و سطح استرس همراه با حرکت در طول شب برای ارزیابی کیفیت خواب استفاده می‌کند. زنگ هشدار هوشمند بیدار شدن، صبح‌ شما را آسان‌تر و راحت‌تر می‌کند.

رصد ۲۴/۷ ضربان قلب

ما برای ردیابی بی وقفه ضربان قلب از سنسور فشار پیزوالکترونیک استفاده می‌کنیم که گردش مکانیکی جریان خون را از طریق شریان‌ها مطالعه می‌کند. گزارش‌های سفارشی و درخواستی خود را در بالاترین و پایین‌ترین ضربان قلب در طول شبانه روز را دریافت کنید.

وضعیت احساسات

سنسور واکنش پوستی Galvanic با آنالیز کردن چگونگی تعرق تغییرات در پوست شما را تشخیص می دهد. این ممکن است نشان دهنده ی استرس، لحظات تمرکز، اضطراب یا احساسات مانند خشم یا شادی باشد. شناخت بهتر از وضعیت احساسی، شما را به سبک زندگی سالم و با ذهن باز هدایت می‌کند.

سطح استرس

با آنالیز سطح فعالیت بدنی، کیفیت خواب و تنش‌های احساسی در طول روز دستبند GoBe2 می‌تواند بازخورد دقیق و جامعی درباره‌ی نحوه‌ی واکنش بدن شما به استرس روزانه را ارایه دهد.

قدم‌ها و فاصله

این دستبند قدم‌های شما و مسافتی که در طول روز راه می‌روید را می‌شمارد و محاسبه می‌کند. ما از سنسور حرکتی 9D0F برای شمارش گام‌ها بر اساس فرکانس شدت و نظم حرکات مچ شما استفاده می‌کنیم.

همین حالا خرید کنید
متوجه شوید که بدن‌تان غذا را چگونه هضم می‌کند
1 وقتی غذا می‌خورید بدن شما غذا را
به گلوکز تبدیل می‌کند.
2 انسولین سلول‌های شما را تحریک می‌کند تا گلوکز را جذب کرده و آب را آزاد کند.
3 دستبند GoBe2 با ارسال سیگنال فرکانس‌های بالا و پایین از طریق بافت‌های شما، برای تعیین میزان سیال سلول‌هایتان این تغییرات را اندازه گیری می‌کند.
هدف جدیدی برای سلامتی خود انتخاب کرده‌اید؟

کاهش وزن چرا شمارش دستی کالری شکست خورد؟:
- مقدار کالری برچسب تغدیه غیر دقیق است;
- بدن انسان تمام کالری‌های مصرفی فرد را جذب نمی‌کند;
- غدا بسته به اینکه چگونه آماده می‌شود بار کالری‌اش تغییر می‌کند;
- افراد جذب کالری منحصربه‌فرد و متغییر دارند.

از اندازه‌گیری چشمی هر وعده غذایی خودداری کرده و شروع به استفاده از دستبند GoBe2 کنید تا بدانید دقیقا میزان کالری هضم بدن شما چقدر است.

بهره‌وری از دستبند GoBe2 به عنوان داشبورد برای درک بهتر از شرایط فیزیکی خود استفاده کنید. پیشرفت خود را با کالری‌های مداومی که وارد و خارج بدن می‌شود، نرخ ضربان قلب، سطح آب و آب‌رسانی، گام‌ها و ردیابی سطح استرس پیگیری کنید. زمانی که بهتر بدانید، میتوانید بهتر عمل کنید.

ذهنیت استرس یک همراه اجتناب‌ناپذیر برای هر فرد در این دوران مدرن است. دستبند GoBe2 به شما کمک خواهد کرد که بدانید چگونه روتین روزانه شما می‌تواند میزان استرس شما را تغییر دهد.ردیابی و پیگیری ۱۰۰٪ اتوماتیک کالری‌های دریافت شده و سوخته شدهردیابی و پیگیری ۱۰۰٪ اتوماتیک کالری‌های دریافت شده و سوخته شده
آیا می‌دانید روزانه چند کالری مصرف و چند کالری می‌سوزانید؟ دستبند GoBe2 تمام کالری‌های هضم شده بدن شما (شامل مواد مغذی، ماکروها، چربی، کربوهیدات‌ها و پروتئین) را ردیابی می‌کند و با فعالیت‌های روزانه می‌سوزاند. دیگر شمارش دستی کالری لازم نیست
سطح آب بدن
طیف وسیعی از مراحل سطح آب بدن نرمال بستگی به اشخاص دارد. وقتی شما دستبند GoBe2 را برای اولین بار دور مچ خود می‌بندید شروع به ارزیابی نقطه مرجع از سطح مطلوب سطح آب بدن می‌کند. این جمع‌آوری داده‌های کافی برای محاسبه تقریبا بالای ۲۴ ساعت طول می‌کشد.
سطح استرس
درک دقیق از عوامل موثر بر استرس شما باعث جلوگیری از شدت یافتن آن می‌شود. دستبند GoBe2 به شما کمک می‌کند تا با شناسایی تغییرات فیزیولوژی بدن خود، آن را کنترل کنید.
کیفیت خواب
میزان خواب فرد به چند عامل مثل شرایط فیزیکی، فشار کار، استرس یا کمبود خواب از شب گذشته بستگی دارد.
ضربان قلب
همیشه خوب است بدانید که کار سخت چه عواقبی دارد. ضربان قلب در زمان استراحت می‌تواند یک شاخص عالی از تغییرات در سلامت قلب و عروق باشد، بنابراین می‌توانید ببینید که آیا در طول زمان بهبود می‌یابید.

دستبند Healbe GoBe2
دستبند هوشمند Healbe GoBe2 از تکنولوژی سنسور منحصربه‌فرد Body Manager برای رصد کالری دریافتی، میزان آب بدن، خواب و استرس به خوبی ضربان قلب و قدم‌ها و فاصله استفاده میکند.
همین امروز سفارش بدهید!

همین حالا خرید کنید
اپلیکیشن Healbe برای iOS و اندروید موجود است.

حداقل نیازمندی‌ها:
  • آیفون ۴اس و یا آیپدی که iOS 8 و یا بالاتر داشته باشد.
  • کاربران اندرویدی که اندروید ۴.۳ و یا بالاتر داشته باشند.
  • بلوتوث LE داشته باشد.