درباره ما

اسپورت آوران در سال ۹۱ توسط تعدادی جوان با استعداد تشکیل شد. هدف اصلی ما رساندن کالای ورزشی اصل و به‌روز به هموطنان عزیز بود.

تمامی کالاهایی که در قسمت وضعیت موجودی: در انبار انگلستان نوشته شده، پس از سفارش مشتری از انبار انگلستان خارج شده و در مدت زمان دو هفته کاری به دست مشتری می‌رسد.

و کالاهایی که در قسمت وضعیت موجودی: در انبار تهران نوشته شده، تحویل آن ۴۸ ساعته است و فورا به مشتری تحویل می‌گردد.

اسپورت آوران در زمینه‌های بسکتبال، رانینگ، فیتنس، فوتبال، تنیس و مد و فشن فعالیت دارد و نزدیک به ۲۰هزار تنوع کالا در این زمینه‌ها وجود دارد.

اسپورت آوران از برندهای روز و مطرح دنیا در زمینه‌های یاد شده مانند نایکی، آدیداس، پوما، ریباک، لاکست، جردن، کانورس و... کالا موجود دارد و به‌روزترین فروشگاه آنلاین محصولات ورزشی در ایران است.

در فصل فوتبالی ۹۳/۹۴ لباس تیم پرسپولیس ازبرند Macron ایتالیا توسط اسپورت آوران تهیه میشد و به این تیم هر دوهفته لباس‌های جدید تحویل می‌گردید.

اسپورت آوران با بازیکن‌های زیاد ومطرحی در سطح لیگ برتر فوتبال و تیم ملی فوتبال کار کرده است و محصولات مورد نیازآن‌ها را تامین کرده است. برخی از بازیکن‌ها عبارتند از: اشکان دژاگه، حسین ماهینی، رحمان احمدی، علیرضا بیرانوند، مهدی طارمی، علی کریمی، محسن مسلمان، مایکل اومانیا، شایان مصلح، مهدی کیانی، سیامک نعمتی، قاسم حدادی فر و…

حمید شیر محمد کریمی صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیک و مدیر فروشگاه اسپورت آوران دانش‌آموخته رشته نرم‌افزار از دانشگاه آزاد قزوین است و تجربه کاری بیش از ۱۴ سال در زمینه برنامه‌نویسی و تجارت الکترونیک را دارد.